29 września w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Do egzaminu przystąpiło 248 uczniów, wśród których wyłoniliśmy 40 ekspertów.  Poza uczniami do egzaminu przystąpiło kilkunastu nauczycieli, którzy jak się okazało znakomicie znają tabliczkę mnożenia. Szkolni eksperci to:
Julia Bąk kl.4a, Gracjan Jarosz kl.4a, Maja Kowalczyk kl.4a, Jakub Dąbrowski kl.4a, Natalia Nowicka kl.4b, Szypura Maks kl.4b,
Szymon Prządka kl. 4c, Oliwia Hadamik kl.4d, Nicola Obstoj kl.4d, Szymon Majer kl.4d, Weronika Kalsner kl.4d, Wiktoria Sondej kl.4d, Olivier Spura kl.5a, Olivier Mrkwa kl.5a, Kinga Pawełoszek kl.5b, Klaudia Korczyńska kl.5b, Bartosz Wons kl.6a, Łukasz Wójcik kl.6a, Marcel Myga kl.6b,
Przemek Kucharski kl.6b, Nicola Klimczyk kl.6c, Anastasiia Maliienko kl.6c, Agata Stępień kl.6c, Andrzej Frydko kl.6c, Dominika Kaczmarczyk kl.7a, Dominika Skowronek kl.7a, Wiktoria Cyrek kl.7a, Michał Piątkowski kl.7a, Tomasz Rogalewicz kl.7c, Aleksandra Piwowarczyk kl.7c, Paweł Rudzki kl.7c, Emilia Isztok kl.7c, Jessica Klasik kl.7c, Michał Pukocz kl. IIa, Tomasz Stawowy kl.IIa, Dawid Jeziorek kl.IIa, Karolina Żak kl.IIb, Krzysztof Nowak kl.IIc, Adrian Myrcik kl.IIc, Edyta Kucharska kl.IIIa, Artur Świerkot kl.IIIa, Krystian Przekwas kl.IIIa.
Gratulujemy !!! 😉