W piątek 28 września w naszej szkole obchodziliśmy VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Już 3 dni wcześniej wszystkie klasy, począwszy od IV brały udział w eliminacjach do wielkiego finału konkursu „Mistrz Tabliczki Mnożenia”. Jury w składzie p. Moj i p. Woźniczka wyłoniło spośród ponad 250 uczniów 46 finalistów w trzech grupach wiekowych. Finały, które odbyły się 28 września pozwoliły nam wyłonić trzech Mistrzów Tabliczki Mnożenia. Są to: Aleksander Zientek (klasy IV- V), Bartosz Wons (klasy VI- VII) oraz Dawid Jeziorek (klasy VII i III gimnazjum).

 

Podczas piątkowego święta uczennice ze starszych klas egzaminowały chętnych uczniów i nauczycieli ze znajomości tabliczki mnożenia wręczając odznaki: Eksperta Tabliczki Mnożenia

Cieszymy się, że matematyka może sprawić tyle radości !
Więcej zdjęć z obchodów Dnia Tabliczki Mnożenia na szkolnym facebook’u
KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ