Za nami wrzesień- czas treningu i 4 października- IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

W piątek mogliście, Drodzy Uczniowie, zdobyć odznakę  „Ekspert Tabliczki Mnożenia” biorąc udział w matematycznej zabawie, która miała miejsce na naszych szkolnych korytarzach.

W zeszłym tygodniu 243 uczniów naszej szkoły wzięło udział w eliminacjach zawodów „Mistrz Tabliczki Mnożenia”. Ukoronowaniem był WIELKI FINAŁ, do którego zakwalifikowało się 10 uczniów, którzy znają najlepiej tabliczkę mnożenia: Magdalena Sosińska- Poloczek, Marzena Wons, Zuzanna Jurek, Magdalena Kałuża, Aaron Kozak, Kacper Wilk, Aleksander Zientek, Oliver Mrkwa, Bartosz Wons i Przemysław Kucharski.

100% skuteczności w WIELKIM FINALE uzyskali:

AARON KOZAK (klasy III- IV)

ALEKSANDER ZIENTEK (klasy V- VI)

PRZEMYSŁAW KUCHARSKI (klasy VII- VIII)

Gratulujemy Mistrzom Tabliczki Mnożenia w SP 22 w Chorzowie!

Wasi Nauczyciele Matematyk