W marcu bieżącego roku odbył się konkurs Maks Matematyczny, w którym uczeń Aleksander Zientek z klasy 5a uzyskał bardzo dobry wynik. W skali kraju zajął 31 miejsce, ale w skali województwa było to miejsce 3! Serdecznie gratulujemy!

Na początku czerwca 2020 roku odbył się konkurs Kangur Matematyczny 2020. Pierwszy raz w historii odbył się on drogą elektroniczną. Wzięło w nim udział 11 osób z naszej szkoły. Aż 4 osoby uzyskały zadowalający wynik, który kwalifikuje do wyróżnienia oraz nagrody pocieszenia. W swoich kategoriach wiekowych były to miejsca: 

Emilia Zegar zajęła 10 miejsce w regionie katowickim a 2 miejsce w powiecie

Aleksander Zientek 25 miejsce w regionie katowickim a 8 miejsce w powiecie.
Bartosz Wons 8 miejsce w regionie katowickim a 2 w powiecie.
Aaron Kozak 10 miejsce w regionie katowickim a 4 w powiecie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy sukcesów.

Nauczyciele matematyki.