Drodzy rodzice!

Rozpoczynamy zapisy do klas pierwszych w roku szkolnym 2021/2022. Rodzice uczniów z rejonu naszej szkoły mogą już zapisywać dzieci do klasy pierwszej. Zapisy dzieci spoza rejonu rozpoczynają się 1 marca 2021 i potrwają do 12 marca.

Zapraszamy do sekretariatu szkoły w godzinach 8.00-15.00. Druki zgłoszeniowe są dostępne na stronie szkoły, w sekretariacie i przy portierni szkolnej do godziny 18.00

Zobacz:

• rejon szkoły KLIK
  • zgłoszenie dla dzieci z rejonu klik
  • wniosek o przyjęcie do szkoły dla dzieci spoza rejonu klik
  • potwierdzenie woli klik
  • zasady rekrutacji klik

Drogi Rodzicu!
Przyjdź ze swoim dzieckiem na dni otwarte szkoły

Oferujemy zwiedzanie szkoły, możliwość spotkania się z wychowawcami przyszłorocznych klas pierwszych w dniach 17.02 lub 2.03 w godz. 16.00 – 18.00

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną prosimy o wcześniejsze telefoniczne zgłoszenie swojej wizyty do 15 lutego lub 26 lutego, numer telefonu 32 348 12 83. ( 8.00-15.00)

Pokażemy szkołę, oprowadzimy, opowiemy 😉
Czekamy na Ciebie i Twoje dziecko !

POZNAJ NASZĄ SZKOŁĘ- ZOBACZ FILM

Sale rewalidacyjna, logopedyczna oraz do zajęć ruchowych:

Sala gimnastyczna:

Sale edukacji wczesnoszkolnej: