W czwartek, 16 września br., do Szkoły Podstawowej nr 22 zawitał niesamowity gość. Na spotkanie z naszymi uczniami przyszedł Kajetan Duszyński, aktualny mistrz olimpijski w lekkoatletycznej sztafecie mieszanej 4x400m. Podczas rozmowy z uczniami Kajetan Duszyński opowiadał o swojej karierze, treningach i drodze, jaką przeszedł do osiągnięcia najważniejszego sukcesu dla każdego sportowca, a także o motywacji, która jest ważna nie tylko w sporcie. Uczniowie zadawali wiele pytań naszemu mistrzowi, na które Kajetan starał się wyczerpująco odpowiadać. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali autografy oraz mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie ze zdobywcą złotego medalu olimpijskiego. Miejmy nadzieję, że to spotkanie zainspiruje naszych uczniów do pracy i osiągania wielu sukcesów w różnych dziedzinach życia.

Więcej zdjęć na szkolnym facebooku