W tegorocznej edycji Maksa Matematycznego wzięło udział blisko 3 000 uczniów z 300 szkół. W konkursie 5 najlepszych osób w każdej kategorii otrzymuje tytuł laureata krajowego. Aby otrzymać dyplom za osiągnięcie “bardzo dobre” należało się znaleźć w około 10% najlepszych uczestników, kolejne 15% uczniów wyróżniano wynikiem “dobrym”, pozostali uczestnicy otrzymują dyplom uczestnictwa.Aaron Kozak z klasy 6b zajął 80 miejsce w kraju w swojej kategorii wiekowej i zdobył bezpłatny udział w przyszłorocznej XII edycji Maksa.Aleksander Zientek z klasy 7a zajął 83 miejsce w kraju w swojej kategorii wiekowej. Olek osiągnął wynik dobry.Maksymilian Szypura z klasy 8b zajął 358 miejsce w kraju w swojej kategorii wiekowej.Gratulujemy i do zobaczenia za rok !Wszystkich, którzy chcą spróbować swoich zmagań z matematycznymi grami odsyłamy na stronę https://mogalo.pl/zadania

Zespół matematyczny