We wtorkowe popołudnie 25 października br. w naszej  szkole rozpoczął się cykl turniejów tenisa stołowego pn. Grand Prix SP 22. Zawody powróciły do kalendarza imprez sportowych po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci, młodzieży i dorosłych z różnych szkół i miast, którzy rywalizowali w 8 kategoriach wiekowych. Jako gospodarze byliśmy bardzo gościnni, ponieważ naszym uczniom udało się wygrać tylko w dwóch najmłodszych kategoriach. Pierwszymi zwycięzcami cyklu turniejów zostali: Wiktoria Milewska (SP 22 Chorzów), Kacper Wilk (SP 22 Chorzów), Agata Kubas (SP 39 Chorzów), Michał Jałowiecki (SP 5 Chorzów), Oliwia Lechocka (ZSTiO nr 4 Chorzów), Jakub Horba (ZST nr 4 Ruda Śląska) i Krzysztof Schaniel (Ruda Śląska).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i już teraz zapraszamy na drugi turniej, który rozegrany zostanie w listopadzie br.

Wyniki I GP SP 22:

http://www.pingpong.pl/wyniki/wyn22_gp1_sp_22.html