W piątek w godzinach popołudniowych w naszej szkole rozegrano Helloweenowy Turniej Tenisa Stołowego. Warunkiem uczestnictwa w zawodach było przebranie się za dowolną postać z okazji Hellowen. W turnieju wzięło udział 9 dziewczyn i 8 chłopaków. Najważniejsza w tej imprezie była dobra zabawa, ale toczyła sie również rywalizacja o zwycięstwo w zawodach. Wśród dziewcząt bezlitosna okazała się Wiktoria Milewska (Klasa 6a), a wśród chłopców Kacper Wilk. Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki, a następnie udali się na Wieczór Filmowy, który tego dnia organizowany był w naszej szkole.


Klasyfikacja końcowa:
Dziewczęta:
1. Milewska Wiktoria
2. Milewska Kamila
3. Zegar Emilia
4. Marzena Wons
5. Barska Magdalena
6. Wawrzyniak Karolina
7. Bula Ewelina
7. Musialik Karolina
7. Guziel Zuzanna

Chłopcy:
1. Wilk Kacper

2. Patan Igor

3. Wasilewski Adam

4. Kozak Aaron

5. Rogowski Damian

6. Bartyzel Mateusz
7. Madek Kordian
8. Sznober Wojciech