Dziś jest dla Was wyjątkowy dzień. Po raz pierwszy przekroczyliście próg tej szkoły, stając się jej nieodłączną częścią. Dziś zostaliście pasowani na pełnoprawnych uczniów, co jest ważnym krokiem w Waszej edukacyjnej podróży. Mieliście okazję poznać swoją wychowawczynię oraz nowych kolegów i koleżanki z klasy. To dopiero początek Waszej szkolnej przygody, która będzie pełna odkryć, nowych umiejętności i wspaniałych wspomnień.

Przed Wami niewyklęta przygoda, pełna tajemnic do rozwiązania, wiedzy do zdobycia i wyzwań do pokonania. Wierzymy, że z entuzjazmem i ciekawością będziecie odkrywać każdy nowy dzień w szkole, wspierając się nawzajem i czerpiąc radość z nauki.

Witamy Was serdecznie w naszej szkolnej społeczności i życzymy samych sukcesów, uśmiechów oraz niezapomnianych chwil podczas całego okresu edukacji!

Galeria zdjęć 1

Galeria zdjęć 2