UWAGA
Rodzice uczniów, uczniowie  zgłaszają chęć udziału w konsultacji za pomocą stosownego wpisu w dzienniku elektronicznym lub w innej formie (np. mailowo).

 NauczycielDzień tygodniaGodzinySala
1.Moj Anna   gabinet dyrektora szkoły
2.Matyja – Ćwiląg Małgorzatapiątek14.00-15.00sekretariat
3.Barczyk Monikaczwartek10.30-11.30pok.naucz.
4.Bartoszek Żanetaponiedziałek12.20-13.2025
5.Bątorek – Gazda Małgorzataczwartek11:35-12:35pok.naucz.
6.Błaszczyk Justynaśroda11.30 – 12.3021
7.Błeszyńska Annawtorek,
środa
14:30 – 15:00
10:55 – 11:25
pok.naucz.
8.Borys Beataponiedziałek piątek13.45 – 14.15 8:50 – 9:20pok.naucz. lub świetlica
9.Bożym Barbaraponiedziałek, środa, czwartek16.00 – 16.20świetlica
10.Bożym – Golasz Annaśroda, czwartek15.30 – 16.00gab. pedagoga
11.Chemicz Mariolaponiedziałek15.00 – 16.00s. 17
12.Chrabąszcz Sylwiaponiedziałek8.20 – 8.50s. gimnast.
13.Dziadek Ilonaponiedziałek14.15 – 15.15s.15
14.Dzięciołowska – Krupa Agnieszkaśroda, piątek9:45 – 10:15pok.naucz. lub s.15
15.Frankowska Annawtorek8.40 – 9.40s. 23
16.Galmon – Dudzik Jolantapiątek7:50 – 8:50pok.naucz.
17.Grzesiak Małgorzataczwartek13.30 – 14.30s. 24
18.Grzywocz Barbaraśroda14.30 – 15.30s. gimnast.
19.Jaksik Damian   
20.Jałocha Dominikaponiedziałek7.00 – 8.00pok.naucz.
21.Kamińska Julia czwartek 9:45-10:45 pokój nauczycielski
22.Kliś Bogumiłaśroda8.45-9.45pok.naucz.
23.Krupa Sebastianponiedziałek16.05 – 17.05s. gimnast.
24.Lenart Agnieszkaczwartek15.30 – 16.30pok.naucz.
25.Ładniak Izabelaśroda
czwartek
10:45-11:15
10:40-12:20
s. 13
26.Łebek Dariuszśroda8.45-9.45  pok.naucz.
27.Mandzewska – Madejska Joannaponiedziałek wtorek9.00 – 9.30 11.40 – 12.10pok.naucz. świetlica
28.Matussek Marekponiedziałek12.25-13.25pok.naucz.
29.Miś Jolantaponiedziałek10.30-11.30Gab.logop.
30.Nędza Martaśroda czwartek10.30 – 11.00 14.00 – 14.30świetlica
31.Ochęcki Pawełczwartek10:00-11:00s.20
32.Olearczyk Grażynaponiedziałek11.35-12.20 13.30-13.45s. 22
33.Pigan Michałczwartek13.25 – 14.25s. 14
34.Przyłucka Aleksandrapiątek10.30-11.30pok. naucz. / s.15
35.Ratyńska Edytapiątek7.45 – 8.45pok.naucz.
36.Rekiel Anna   
37.Rosół Joannaponiedziałek
czwartek
8.00 – 8.30
14:00 – 14:30
pok.naucz.
38.Rożek Agnieszkaczwartek  9:45-10:45s. 25
39.Solny Iwonaczwartek7.30 – 8.00 14.00 – 14.30biblioteka
40.Szary Agnieszkaśroda8:45-9:45s. 25
41.Szczęsny Teresawtorek7.20 – 7.50pok.naucz.
42.Szmidt Bogusławaponiedziałek11.25-12.25s. 18
43.Świerkot Iwonawtorek7.00 – 8.00s.18
44.Trojak – Kuciczek Beatapiątek11:25-12:25pok.naucz.
45.Wardzichowska Iwonawtorek11:30-12:30s. 22
46.Węglarzy Jolantaponiedziałek11:25-12:25pok.naucz.
47.Węglarzy Tomaszczwartek14.30– 15.30s. gimnast.
48.Widełka Katarzynaponiedziałek13:30-14:30s. 25
49.Woźniczka Katarzynaczwartek7.00 – 8.00s. 10