Za nami pracowita, matematyczna wiosna. Nasi uczniowie jak zawsze spisali się bardzo dobrze. W miejskim „Maratonie Matematycznym” po szkolnych eliminacjach naszą szkołę reprezentował Szymon Przątka z klasy III i Oskar Juniewicz z klasy IV. Szymon zajął wśród chorzowskich trzecioklasistów I miejsce! W maju zostały również ogłoszone wyniki Matematycznego Kangura- i znowu sukces! Michał Juzepczuk  z klasy II i Bartosz Wons  z klasy V otrzymali wyróżnienia. Ogólnie nasi uczniowie nie przynieśli nam na Kangurze wstydu (Andrzejowi Frydko do wyróżnienia zabrakło 3,25 pkt, a Aleksandrowi  Zientek 5,5 pkt).W „Matematycznym Maksie” Natalia Radaszewska z klasy V i Dawid Jeziorek z klasy I gimnazjum  otrzymali w nagrodę prawo do bezpłatnego udziału w przyszłorocznej edycji tego konkursu. Dwie drużyny reprezentowały nasza szkołę w „Mistrzach Logiki”.

Składamy wszystkim młodym matematykom gratulacje – Wasi Nauczyciele Matematyki