We wtorek 21 czerwca br. w naszej szkole rozegrano tradycyjny Dzień Sportu. Podobnie jak w poprzednich latach ta sportowa impreza organizowana dla klas IV-VIII odbyła się na miejskim stadionie lekkoatletycznym przy ul. Lompy. W zawodach wzięło udział ponad 100 uczennic i uczniów z 10-ciu klas wraz z opiekunami. Na wielobój sprawnościowy składało się 10 konkurencji, z których dwie wyłoniły również najszybszych i najskoczniejszych zawodników w naszej szkole. Ostatecznie po podliczeniu wszystkich wyników w klasyfikacji zespołowej triumfowała klasa 8b, druga była klasa 7b, a trzecie miejsce wywalczyła klasa 8a. W grupie młodszej (klasy IV-VI) największą ilość punktów zdobyły klasy 6A i 6B, które podzieliły się I miejscem w tej kategorii wiekowej. Wyłoniono również najlepszych zawodników i zawodniczki w biegu na 60m oraz skoku w dal, w każdej kategorii wiekowej.
Szczegółowe wyniki zawodów z okazji Dnia Sportu poniżej:
załączniki